Odnawialne Źródła Energii

• kolektory słoneczne
• panele fotowoltaiczne
• pompy ciepła

Próżniowe i płaskie kolektory słoneczne – małe koszty, duże oszczędności.

Wyobraź sobie, że biorąc ciepły prysznic myślisz sobie: to nic nie kosztuje, nie szkodzi środowisku i nie wymaga obsługi.

Szukając jak najtańszych źródeł ciepła coraz większym zainteresowaniem cieszą się kolektory słoneczne. Urządzenia te znacznie zmniejszą koszty eksploatacji konwencjonalnych źródeł ciepła poprzez zamianę energii promieniowania słonecznego, które może być wykorzystane do ogrzewania wody użytkowej, wspomagania centralnego ogrzewania oraz ogrzewania wody w basenach kąpielowych. Jesteśmy przedstawicielem kolektorów słonecznych firmy WATT, które wykonane są z najlepszych materiałów i w oparciu o najnowszą technologię.

Pompy ciepła:

Jeżeli chcesz uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii (gazu czy oleju), możesz ją czerpać prosto z otoczenia za pomocą pompy ciepła.

Dobrze zaprojektowana instalacja nie wymaga wsparcia przez kocioł grzewczy lub ogrzewanie elektryczne, również w naszych szerokościach geograficznych. Dzięki najnowszym technologiom, nawet przy temperaturach poniżej -20°C, pompy dostarczają odpowiednią ilość ciepła. Zapewniają pełen komfort przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Najlepszymi odbiornikami ciepła generowanego przez pompy są systemy niskotemperaturowe: ogrzewanie podłogowe, ścienne.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem