Kontakt

Adres biura:

MARWENT, ul. Główna 63, 42-622 Świerklaniec

Tel: (32) 390-26-46  Fax: (32) 390-26-26

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00

Dział fotowoltaika - zapytania i zgłoszenia prosimy kierować na adres email: kontakt@marwent.pl lub telefonicznie: tel: 539-538-188

Dział systemów grzewczych - zapytania prosimy kierować na adres email: karol.kol@marwent.pl lub telefonicznie: tel: 790-551-755

Agnieszka Rudnik
tel: 664 009 622  firma.marwent@gmail.com

Joanna Chromy - specjalista ds. obsługi klienta działu fotowoltaika
tel. 539-538-188  joanna.chromy@marwent.pl

Marek Miszyn - specjalista ds. systemów fotowoltaicznych
tel. 730 548 040 marek.miszyn@marwent.pl

mgr Karol Kol - specjalista ds. systemów grzewczych
tel. 790 551 755 karol.kol@marwent.pl

Jacek Pollak - handlowiec
tel: 535 420 663  jacek.pollak@marwent.pl

inż. Daniel Szołtysik - konstruktor
tel. 539 537 057  daniel.szoltysik@marwent.pl

Anna Jurczyńska - handlowiec
anna.jurczynska@marwent.pl 

inż. Michał Mrachacz - kosztorysant
tel: 512 129 331  michal@marwent.pl

Paweł Tobor - handlowiec
tel: 508 337 937  pawel.tobor@marwent.pl

Adam Ślimok - koordynator zaopatrzenia
tel: 728 559 880

mgr inż. Marek Jagoda - kierownik ds. fotowoltaiki i elektryki
tel. 696 435 297  marek@marwent.pl

Monika Kremer - specjalista ds. kadrowych i finansowych
tel.728 559 806  biuro@marwent.pl

inż. Henryk Muskała - kierownik ds. instalacji
tel. 532 221 926  henryk@marwent.pl

Maria Zalewska - specjalista ds. marketingu
tel. 539 538 188  maria.zalewska@marwent.pl

Siedziba

ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

tel. 032/390 26 46, fax 032/390 26 26
kom. 600879000 lub 508071005
e-mail: biuro@marwent.pl

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

replica watches breitling replica rolex replica www.stunwatches.com replica rolex watchreplica.cn fakerolex-watches.net https://rolexreplica-watch.net https://rolexreplica-watch.com roomlearning.com https://designwatchcopy.net https://www.gildchat.com fake watches https://www.massreplica.com/ https://www.mildreplica.com fake rolex https://www.missreplica.com replica rolex watches fake watches replica watches