Kontakt

mgr inż. Michał Krawczyk - kierownik działu fotowoltaika
tel. 504 032 554  michal.krawczyk@marwent.pl,

inż. Daniel Szołtysik - konstruktor
tel. 539 537 057  daniel.szoltysik@marwent.pl

Wiktoria Mika - projektant
wiktoria.mika@marwent.pl

Joanna Chromy - specjalista ds. obsługi klienta
tel. 539 538 188   joanna.chromy@marwent.pl

Barbara Janecka
tel: 533 548 040  biuro@marwent.pl  barbara@marwent.pl

inż. Michał Mrachacz - kosztorysant
tel: 512 129 331  michal@marwent.pl

Barbara Wolny - handlowiec
tel: 508 337 937  barbarawolny@marwent.pl

Wioletta Zaręba
tel: 664 009 622  firma.marwent@gmail.com

Adam Ślimok - koordynator zaopatrzenia
tel: 728 559 880

inż. Tomasz Bieniek - kosztorysant
tel: 698 612 474  tomasz@marwent.pl

mgr inż. Marek Jagoda - kierownik ds elektrycznych
tel. 696 435 297  marek@marwent.pl

Monika Kremer - specjalista ds. kadrowych i finansowych
tel.728 559 806  biuro@marwent.pl

inż. Henryk Muskała - kierownik ds instalacji
tel. 532 221 926  henryk@marwent.pl

Maria Zalewska - specjalista ds. marketingu
tel. 539 538 188  maria.zalewska@marwent.pl

Siedziba

ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

tel. 032/390 26 46, fax 032/390 26 26
kom. 600879000 lub 508071005
e-mail: biuro@marwent.pl

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem