Odnawialne Źródła Energii

• kolektory słoneczne
• pompy ciepła

• panele fotowoltaiczne

Próżniowe i płaskie kolektory słoneczne – małe koszty, duże oszczędności

Wyobraź sobie, że biorąc ciepły prysznic, myślisz sobie: nic mnie to nie kosztuje, nie szkodzi środowisku i nie wymaga obsługi – jest to możliwe za sprawą odnawialnego źródła energii.

Szukając jak najtańszych źródeł ciepła, coraz większe zainteresowanie pada na kolektory słoneczne. Urządzenia te znacznie zmniejszą koszty eksploatacji konwencjonalnych źródeł ciepła poprzez zamianę energii promieniowania słonecznego. Może być ono wykorzystane do ogrzewania wody użytkowej, tej znajdującej się w basenach kąpielowych, a także do wspomagania centralnego ogrzewania. Jesteśmy przedstawicielem kolektorów słonecznych firmy WATT, które wykonane są z najlepszych materiałów i na podstawie najnowszej technologii.

Pompy ciepła

Jeżeli chcesz uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii (gazu czy oleju), możesz ją czerpać prosto z otoczenia za pomocą pompy ciepła.

Dobrze zaprojektowana pompa ciepła nie wymaga wsparcia przez kocioł grzewczy lub ogrzewanie elektryczne, także w naszych szerokościach geograficznych. Dzięki najnowszym technologiom, nawet przy temperaturach poniżej -20°C, pompy dostarczają odpowiednią ilość ciepła. Zapewniają one pełen komfort przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Najlepszymi odbiornikami ciepła generowanego przez pompy są systemy niskotemperaturowe – ogrzewanie podłogowe, a także ścienne.

Panele fotowoltaiczne

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA?

Jeżeli niepokoi Cię wysokość rachunków za prąd, to wyobraź sobie, że można wreszcie przestać martwić się o koszty i podwyżki cen prądu. System fotowoltaiczny (PV) jest inteligentnym sposobem, by Twój dom przestał w końcu generować wydatki związane z zakupem prądu, a zaczął na siebie zarabiać.

JAK DZIAŁA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA, CZYLI ELEKTROWNIA SŁONECZNA?

Instalacja fotowoltaiczna umożliwia w praktyczny sposób produkcję własnej, a co najważniejsze – darmowej energii elektrycznej pochodzącej ze słońca. Oznacza to, że Twoja elektrownia słoneczna zaczyna produkować prąd wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca na panelach fotowoltaicznych. W miarę upływu godzin elektrownia osiąga maksymalną wydajność, a Ty – darmowy prąd do podgrzania wody, zrobienia prania czy oświetlenia. Niewykorzystana część energii jest przekazywana do operatora sieci dystrybucyjnej tzw. magazynu. Po zmroku zaczynasz wykorzystywać za darmo 80% nadwyżek przekazanych do sieci, zgodnie z obowiązującym programem Prosument.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z posiadania własnej elektrowni słonecznej – zapraszamy do kontaktu!

PV@marwent.pl | 504 032 554

DLACZEGO MARWENT?

Dobierzemy parametry elektrowni słonecznej tak, aby zredukować rachunki za prąd do comiesięcznych opłat stałych. Jednocześnie zminimalizujemy ilość niewykorzystanej nadwyżki, która bezpowrotnie przepada na rzecz dostawcy prądu. Wszystko opierając się o wiedzę naszych inżynierów, produkty renomowanych dostawców oraz solidny montaż pompy ciepła poparty jakością firmy Marwent.

JAK ZBUDUJEMY NOWĄ ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ?

NA CZAS | W ZAKRESIE | W BUDŻECIE

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektów naszej współpracy!

Samodzielnie zarządzamy procesem inwestycyjnym – od początku do końca. Dzięki temu firma Marwent jest w stanie zagwarantować świetną jakość i komfort współpracy. Nasi specjaliści doradzą w kwestiach technicznych, a także sposobie sfinansowania własnej elektrowni słonecznej. Instalacji dokonujemy głównie na terenie województwa śląskiego, w takich miejscowościach jak: Katowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Częstochowa, Rybnik, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Mikołów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, a także Lubliniec.

Siedziba

ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

tel. 032/390 26 46, fax 032/390 26 26
kom. 600879000 lub 508071005
e-mail: biuro@marwent.pl

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem