Odnawialne Źródła Energii

• kolektory słoneczne
• pompy ciepła

• panele fotowoltaiczne

Próżniowe i płaskie kolektory słoneczne – małe koszty, duże oszczędności.

Wyobraź sobie, że biorąc ciepły prysznic myślisz sobie: to nic nie kosztuje, nie szkodzi środowisku i nie wymaga obsługi.

Szukając jak najtańszych źródeł ciepła coraz większym zainteresowaniem cieszą się kolektory słoneczne. Urządzenia te znacznie zmniejszą koszty eksploatacji konwencjonalnych źródeł ciepła poprzez zamianę energii promieniowania słonecznego, które może być wykorzystane do ogrzewania wody użytkowej, wspomagania centralnego ogrzewania oraz ogrzewania wody w basenach kąpielowych. Jesteśmy przedstawicielem kolektorów słonecznych firmy WATT, które wykonane są z najlepszych materiałów i w oparciu o najnowszą technologię.

Pompy ciepła

Jeżeli chcesz uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii (gazu czy oleju), możesz ją czerpać prosto z otoczenia za pomocą pompy ciepła.

Dobrze zaprojektowana instalacja nie wymaga wsparcia przez kocioł grzewczy lub ogrzewanie elektryczne, również w naszych szerokościach geograficznych. Dzięki najnowszym technologiom, nawet przy temperaturach poniżej -20°C, pompy dostarczają odpowiednią ilość ciepła. Zapewniają pełen komfort przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy.

Najlepszymi odbiornikami ciepła generowanego przez pompy są systemy niskotemperaturowe: ogrzewanie podłogowe, ścienne.

Panele fotowoltaiczne

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA?
Jeżeli niepokoi Cię wysokość rachunków za prąd, wyobraź sobie, że można wreszcie przestać martwić się o koszty i podwyżki cen prądu. System fotowoltaiczny (PV) jest inteligentnym sposobem, by Państwa dom przestał w końcu generować wydatki związane z zakupem prądu, a zaczął na siebie zarabiać.

JAK DZIAŁA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA czyli ELEKTROWNIA SŁONECZNA?
Instalacja fotowoltaiczna umożliwia w praktyczny sposób produkcję własnej, i co najważniejsze darmowej energii elektrycznej pochodzącej z energii słońca. Oznacza to, że Państwa elektrownia słoneczna zaczyna produkować prąd wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca na panelach fotowoltaicznych. W miarę upływu godzin, elektrownia osiąga swoją maksymalną wydajność, a Państwo darmowy prąd do podgrzania wody, prania czy oświetlenia. Niewykorzystana część energii jest przekazywana do operatora sieci dystrybucyjnej tzw. magazynu. Po zmroku zaczynają Państwo wykorzystywać za darmo 80% nadwyżek przekazanych do sieci, zgodnie z obowiązującym programem Prosument.

Jeśli Państwo chcą dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z posiadania własnej elektrowni słonecznej zapraszamy do kontaktu
                      PV@marwent.pl   |  504 032 554


DLACZEGO MARWENT?
Dobierzemy tak parametry Państwa elektrowni słonecznej, aby zredukować rachunki za prąd do comiesięcznych opłat stałych. Jednocześnie zminimalizujemy ilość niewykorzystanej nadwyżki, która bezpowrotnie przepada na rzecz dostawcy prądu. Wszystko w oparciu o wiedzę naszych inżynierów, produkty renomowanych dostawców, oraz solidny montaż poparty jakością firmy Marwent.

JAK ZBUDUJEMY PAŃSTWA NOWĄ ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ?

                  NA CZAS | W ZAKRESIE | W BUDŻECIE


Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z efektów naszej współpracy!

Samodzielnie zarządzamy procesem inwestycyjnym od początku do końca. Dzięki temu firma Marwent jest w stanie zagwarantować Państwu jakość i komfort współpracy. Nasi dedykowani specjaliści doradzą w kwestiach technicznych oraz sposobie sfinansowania Państwa własnej elektrowni słonecznej.

PROJEKTUJEMY  >  DOSTARCZAMY  >  MONTUJEMY  >  URUCHAMIAMY  > POMAGAMY W FORMALNOŚCIACH > SERWISUJEMY

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ       >>     PV@marwent.pl  |  504 032 554

Siedziba

ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

tel. 032/390 26 46, fax 032/390 26 26
kom. 600879000 lub 508071005
e-mail: biuro@marwent.pl

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem