Praca

Od 2001 roku działamy na rynku, by wspierać ludzi między innymi w budowie ich domów. Zależy nam, aby naszą firmę tworzyły osoby, dla których zadowolenie klienta jest ważną częścią pracy.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszej firmie oraz do aplikowania na poniższe stanowiska.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli chcesz rozwinąć się w firmie dostarczającej kompleksowe rozwiązania z zakresu budownictwa i odnawialnych źródeł energii, jesteś samodzielny oraz ambitny - Aplikuj ❗️

Aktualizacja:  09.06.2022r.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Kosztorysant - branża budowlana

Twój zakres obowiązków :
- analizowanie dokumentacji projektowej
- znajomość zamówień publicznych
- przedmiarowanie robót
- przygotowywanie kompletnej dokumentacji przetargowej
- przygotowywanie kosztorysów
- pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
- przygotowywanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania
- współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Nasze wymagania :
- znajomość programów: Norma/MS Office
- znajomość zasad kosztorysowania
- umiejętność współpracy w zespole
- zaangażowanie
- doświadczenie w zakresie wyceny robót budowalanych mile widziane.

Co oferujemy:
- stabline zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę w sympatycznym zespole
- pracę na umowę o pracę

Miejsce pracy:  Świerklaniec

Aplikacje: CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na stanowisko na adres : biuro@marwent.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600-879-000 lub 32/390-26-4

Siedziba

ul. Główna 63
42-622 Świerklaniec

tel. 032/390 26 46, fax 032/390 26 26
kom. 600879000 lub 508071005
e-mail: biuro@marwent.pl

Rozumiem

replica watches breitling replica rolex replica www.stunwatches.com replica rolex watchreplica.cn fakerolex-watches.net https://rolexreplica-watch.net https://rolexreplica-watch.com roomlearning.com https://designwatchcopy.net https://www.gildchat.com fake watches https://www.massreplica.com/ https://www.mildreplica.com fake rolex https://www.missreplica.com replica rolex watches fake watches replica watches