Ładowanie

Osiedle Parkowe

Zapraszamy do zapoznania się inwestycją w Tarnowskich Górach przy ulicy Parkowej – nowoczesnym kompleksie składającym się z 12 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Osiedle Parkowe w Tarnowskich Górach

Strona inwestycji

Dlaczego warto zainwestować w naszą inwestycję?

 1. Komfortowy dom z garażem w bryle budynku
  Każdy dom w naszym kompleksie posiada własny garaż, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia. Dodatkowo, estetyczna zabudowa szeregowa gwarantuje prywatność, a jednocześnie tworzy przyjazną społeczność sąsiedzką.
 2. Powierzchnia domów
  Budynki posiadają powierzchnie 158,79 m2. To wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić całą rodzinę, a także stworzyć przytulne przestrzenie do relaksu i pracy.
 3. Nowoczesny design
  Nasze budynki są zaprojektowane z dbałością o detale i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Kształt i forma budynków wpisują się w najnowsze trendy, zapewniając jednocześnie trwałość i solidność konstrukcji.
 4. Lokalizacja
  Tarnowskie Góry to urokliwe miasto z bogatą historią i atrakcjami. Nasza inwestycja znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do sklepów, placówek edukacyjnych, oraz innych udogodnień.
 5. Zrównoważony rozwój
  Dbamy o środowisko naturalne, dlatego w naszej inwestycji zastosowaliśmy rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi. Oszczędność energii, materiały ekologiczne i nowoczesne systemy ogrzewania to elementy, które wyróżniają naszą inwestycję.

Zapraszamy do kontaktu:

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem jednego z naszych domów lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat naszej inwestycji, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Agent prowadzący: Alicja Rabsztyn, tel. 504 533 655

Wizualizacje z zewnątrz

Wizualizacje wnętrza