Ładowanie

Dofinansowania

Skontaktuj się z nami w celu poznania aktualnych możliwości skorzystania z dofinansowań, dotacji oraz ulg podatkowych. Chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji i pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb i sytuacji.

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie – zadzwoń lub napisz do nas.

+48 600 879 000 +48 508 071 005 32 390 26 46 biuro@marwent.pl
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Zamknij
Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Marwent II sp. z o.o. sp. k. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw lub skargę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: kontakt@marwent.pl.

  Dofinansowania

  Poznaj możliwości finansowania Twojej inwestycji

  Z jakich dopłat może skorzystać właściciel nieruchomości?

  Przedstawiamy listę aktualnych dotacji.

  • Program „Mój Prąd” – Nawet 58 tys, bezzwrotnej dotacji

   Program „Mój Prąd” 5.0 skierowany jest do osób fizycznych. Dopłaty będzie można dostać nie tylko do fotowoltaiki, ale także do pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Maksymalna dotacja, jaką będzie można otrzymać to 58 tys.

    

  • Program „Czyste Powietrze” – nawet 136,2 tys. bezzwrotnej dotacji

   Program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli domów jednorodzinnych, którzy planują przeprowadzenie ocieplenia budynków mieszkalnych lub też wymianę ogrzewania.

   Wysokość dotacji zależy od dochodów wnioskującego, w myśl zasady: im niższe dochody, tym wyższe dofinansowanie. Maksymalna dopłata wynosi 136,2 tys. złotych.

   Dopłaty można dostać do przeprowadzenia audytu, ociepleniu ścian, stropu, wymianę starego pieca, wymianę okien, drzwi, a nawet – bramy garażowej, instalację fotowoltaiczną, instalację CO i CWU.

    

  • Program „Moja woda” – nawet 5 tys. bezzwrotnej dotacji

   Celem programu jest zatrzymanie wody deszczowej na terenie nieruchomości objętej projektem, tak aby nie mogła ona zostać odprowadzona poza jej obszar np. do kanalizacji czy rowów odnawiających.

   Wnioski przyjmowane są w trybie ciągłym, a pomoc wypłacana jest w formie dotacji w wysokości maksymalnie 80% kosztów kwalifikowanych. Jednak nie więcej niż 5 000 zł na jedno przedsięwzięcie.

  •  

  • Program „Moje Ciepło”

   Współfinansowanie inwestycji polegających na zakupie i montażu nowych pomp ciepła (powietrznych i gruntowych) wykorzystywanych do celów ogrzewania lub ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w nowych budynkach mieszkalnych jednorodzinnych.

  •  

  • Ulga termomodernizacyjna – dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych

   Ulga termomodernizacyjna przysługuje podatnikowi, który jest właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Aby z niej skorzystać, wystarczy odliczyć od podstawy obliczania podatku te koszty, które zostały poniesione na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w budynku mieszkalny.

  Gdzie głównie działamy?

  Działamy na terenie całego województwa śląskiego

  Instalacje fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji, kotłów na pellet itp. usług dla klientów indywidualnych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i okolic, w szczególności na terenie takich miast jak: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno.

  Skontaktuj się