Ładowanie

Rekuperacja

Oszczędzaj energię poprzez odzyskanie ciepła z powietrza. Redukuj koszty ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, zyskując poprawę jakości powietrza oraz komfort termiczny. Rekuperacja w połączeniu z fotowoltaiką sprzyja zwiększeniu autokonsumpcji energii elektrycznej.

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie – zadzwoń lub napisz do nas.

+48 790 551 755 +48 508 071 005 32 390 26 46 biuro@marwent.pl
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Zamknij
Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Marwent II sp. z o.o. sp. k. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw lub skargę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: kontakt@marwent.pl.

  Rekuperacja w domu

  Rozważ rekuperację lub wentylację mechaniczną w swoim domu – pomożemy mieszkańcom Katowic i okolic

  W dzisiejszych czasach troska o jakość powietrza w naszych domach staje się priorytetem, dlatego zachęcamy mieszkańców nie tylko Katowic, ale i Tarnowskich Gór, Chorzowa, Będzina, Mysłowic, Zabrza, Gliwic, Dąbrowy Górniczej czy Bytomia do rozważenia instalacji rekuperacji lub wentylacji mechanicznej w swoich domach. To nie tylko kwestia komfortu, ale także kluczowy element dbałości o zdrowie – te nowoczesne systemy sprawiają, że niezależnie od ilości osób czy zwierząt przebywających w pomieszczeniu powietrze pozostaje świeże i zdrowe. Poza oczywistą eliminacją zanieczyszczeń rekuperacja wpływa również na jeszcze jedną, istotną kwestię – mogą przyczynić się do znacznych oszczędności energetycznych. Masz jakieś wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

  Gdzie głównie działamy?

  Działamy na terenie całego województwa śląskiego

  Instalacje fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji, kotłów na pellet itp. usług dla klientów indywidualnych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i okolic, w szczególności na terenie takich miast jak: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno.

  Skontaktuj się