Ładowanie

Odnawialne źródła energii

Zmniejsz rachunki za energię elektryczną w Twojej firmie.

Posiadasz firmę w Katowicach, Tychach, Tarnowskich Górach lub okolicy i jesteś zainteresowany ofertą z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (OZE)? Przeanalizujemy dostępne dane i pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej oferty, która nie tylko sprosta Twoim potrzebom, ale także wpisze się w zrównoważoną przyszłość.

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie – zadzwoń lub napisz do nas.

+48 730 548 040 +48 508 071 005 32 390 26 46 biuro@marwent.pl
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Zamknij
Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Marwent II sp. z o.o. sp. k. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw lub skargę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: kontakt@marwent.pl.

  Postaw na transformacje energetyczną biznesu

  Uniezależnij się od wzrostu cen energii oraz zyskać niezależność

  Inwestuj w przyszłość z OZE

  • Niezależność energetyczna
   Posiadając własne źródło produkcji energii, takie jak instalacja fotowoltaiczna, uniezależnisz się i unikniesz rynkowych podwyżek cen energii.
  • Magazyn energii
   Produkcję z OZE możesz zoptymalizować dzięki magazynom energii. Pozwalają one na przechowywanie nadwyżki prądu oraz zabezpieczają firmę przed przerwami w dostawie energii elektrycznej.
  • Elektromobilność
   Włącz do swojej floty samochody elektryczne i zbuduj odpowiednią infrastrukturę EV. Stacje ładowania pojazdów elektrycznych pomogą w optymalizacji kosztów, a do tego skrócą czas ładowania pojazdów EV.
  • Carporty fotowoltaiczne
   Samochodowa wiata fotowoltaiczna ochroni Twoje pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz stworzy dodatkowe miejsce na instalacje fotowoltaiczną.
  • Finansowanie inwestycji OZE
   Przeprowadź transformację energetyczną w Twojej firmie, nie inwestując przy tym własnych środków. Wybierz dogodny model finansowania: gotówka lub leasing.

  Gdzie głównie działamy?

  Działamy na terenie całego województwa śląskiego

  Instalacje fotowoltaiki, pomp ciepła oraz termomodernizacje dla klientów biznesowych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i okolic, w szczególności na terenie takich miast jak: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno.

  Skontaktuj się