Ładowanie

Fotowoltaika dla domu

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania projektowania, montażu i opiekę po sprzedażową instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy w formalnościach związanych z otrzymaniem dotacji za zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych.

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie – zadzwoń lub napisz do nas.

+48 730 548 040 +48 696 435 297 32 390 26 46 biuro@marwent.pl
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Zamknij
Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Marwent II sp. z o.o. sp. k. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw lub skargę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: kontakt@marwent.pl.

  Fotowoltaika dla domu

  Przekształć światło słoneczne w energię elektryczną za pomocą paneli słonecznych

  Najczęściej zadawane pytania

  Sprawdź najczęstsze pytania dotyczące fotowoltaiki

  Jak działa energia słoneczna i jak fotowoltaika wykorzystuje ją do produkcji energii elektrycznej?

  Energia słoneczna jest pozyskiwana z promieniowania słonecznego emitowanego przez Słońce. Fotowoltaika jest technologią, która konwertuje światło słoneczne na energię elektryczną za pomocą panelami fotowoltaicznych oraz inwertera zamieniającego prąd stały na zmienny.

  Jakie są główne korzyści wynikające z instalacji systemu fotowoltaicznego?

  Instalacja systemu fotowoltaicznego przynosi szereg korzyści, takich jak obniżenie rachunków za energię elektryczną, szybki zwrot z inwestycji wynikających z korzyści finansowych w postaci różnych programów wsparcia i zwrotów podatkowych, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz wzrost wartości nieruchomości.

  Jakie są koszty związane z instalacją systemu fotowoltaicznego?

  Koszty instalacji zależą od wielu czynników, takich jak wielkość systemu, lokalizacja oraz rodzaju użytych komponentów. Dzięki różnym programom dotacji, zwrotów podatkowych i coraz bardziej konkurencyjnym cenom paneli fotowoltaicznych oraz falowników, inwestycja ta staje się coraz bardziej opłacalna.

  Czy instalacja paneli fotowoltaicznych jest skomplikowana?

  Instalacja paneli fotowoltaicznych jest zadaniem, które powinno być wykonane przez profesjonalistów. Fachowcy przeprowadzają niezbędne oceny elektryczne, konstrukcyjne i inne, aby zapewnić bezpieczną, efektywną i bezawaryjną pracę urządzeń.

  Jak długo trwa zwrot inwestycji w instalację systemu fotowoltaicznego?

  Okres zwrotu inwestycji w system fotowoltaiczny zazwyczaj wynosi od kilku do kilkunastu lat, w zależności od lokalizacji, wielkości systemu, kosztów instalacji i innych czynników. Po okresie tym, system zaczyna generować czystą energię praktycznie za darmo przez wiele lat.

  Gdzie głównie działamy?

  Działamy na terenie całego województwa śląskiego

  Instalacje fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji, kotłów na pellet itp. usług dla klientów indywidualnych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i okolic, w szczególności na terenie takich miast jak: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno.

  Skontaktuj się

  No widgets found in selected sidebar. Please choose appropriate sidebar inside Settings > xPanel Settings, or add widgets inside the selected sidebar.