Ładowanie

Pompy ciepła dla domu

Pompy ciepła to zaawansowane rozwiązanie, które pomaga w efektywnym ogrzewaniu i chłodzeniu budynków. Ciesz się idealną temperaturą w swoim domu przez cały rok, jednocześnie oszczędzając na rachunkach za energię. Pomagamy w formalnościach związanych z otrzymaniem dotacji za zakup i montaż pompy ciepła.

Jeżeli oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie – zadzwoń lub napisz do nas.

+48 790 551 755 +48 508 071 005 32 390 26 46 biuro@marwent.pl
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Zamknij
Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

  Administratorem danych osobowych jest Marwent II sp. z o.o. sp. k. Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw lub skargę. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: kontakt@marwent.pl.

  Pompy ciepła w dwomu

  Postaw na sprawdzoną firmę!

  Jeśli poszukujesz ekologicznego i efektywnego systemu grzewczego w Katowicach bądź miejscowościach ościennych (jak Będzin, Bytom, Rybnik, Lubliniec, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Mikołów, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno), oferujemy pompy ciepła wraz z montażem – to idealne rozwiązanie! Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, wysoką jakość produktów i zadowolenie z naszych usług. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych systemach, ich montażu, a także serwisie. Wybierz ekologiczne oraz oszczędne rozwiązanie dla swojego domu z naszymi pompami ciepła!

  Najczęściej zadawane pytania

  Sprawdź najczęstsze pytania dotyczące pomp ciepła

  Jakie są rodzaje pomp ciepła?

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła. Dzielimy je w zależności od tego, skąd czerpią energię – może to być energia z gruntu, z wody lub z powietrza.

  Na jakim etapie budowy nowego domu najlepiej podjąć decyzję o instalacji pompy ciepła?

  Im wcześniej wybierzesz pompę ciepła, tym więcej możesz zaoszczędzić na:

  • kominach spalinowych,
  • przyłączach gazu.
  Czy instalując pompę ciepła, trzeba przerabiać cały system grzewczy?

  Pompę ciepła można zainstalować do istniejącego już systemu grzewczego. Nie ma konieczności jego modernizacji ani wymiany, co znacznie zmniejsza koszty inwestycji.

  Czy za pomocą pompy ciepła można ogrzewać ciepłą wodę użytkową?

  Za pomocą pompy ciepła możesz zarówno ogrzewać dom, jak i podgrzewać wodę. Niemniej jednak istnieje możliwość wybrania tylko jednego lub drugiego rozwiązania.

  W jaki sposób obsługiwać pompę ciepła?

  Pompa ciepła to urządzenie smart. Jej obsługa jest niezwykle intuicyjna – to czysta przyjemność! Udogodnienia sprawiają, że korzystanie z niej staje się nie tylko efektywne, ale także przyjemne. Przy montażu pompy ciepła, uwzględnimy wszelkie wymagania, dzięki którym będziesz móc obsługiwać swoje urządzenie zdalnie, niezależnie od tego, czy sprzęt został zainstalowany w Gliwicach, Mysłowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Mikołowie, Tarnowskich Górach, Tychach, Zabrzu, Zawierciu czy Jaworznie!

  Czy pompa ciepła jest w stanie ochłodzić dom?

  Tak, zarówno pompa gruntowa, jak i powietrzna efektywnie schładzają dom (pasywnie lub aktywnie). W obu przypadkach sprzęt ten jest skutecznym rozwiązaniem, które nie tylko zapewnia skuteczne ogrzewanie, ale również umożliwia komfortowe chłodzenie w ciepłe dni.

  Czy pompę ciepła można połączyć z instalacją solarną?

  Pompę można połączyć z każdym dodatkowym źródłem ciepła. Nie zawsze jednak ma to sens energetyczny. Wybierając naszą firmę do montażu pompy ciepła w Katowicach, Częstochowie, Chorzowie i okolicach, możesz być pewien, że połączenie sprzętów odbędzie się w profesjonalny sposób. Ponadto nasi doświadczeni specjaliści doradzą, czy w Twoim indywidualnym przypadku, takie rozwiązanie się sprawdzi.

  Czy powietrzna pompa ciepła będzie pracować także w zimie?

  Przy ujemnych temperaturach otoczenie zawiera wciąż wystarczającą ilość energii cieplnej. Pompa ciepła podnosi ją do wyższego poziomu temperaturowego, żeby ją wykorzystać do celów grzewczych. Nasze systemy typu powietrze-woda pracują przy temperaturze zewnętrznej do – 20 °C. Montaż pompy ciepła to doskonały pomysł, szczególnie w okolicach Będzina, Bytomia, Rybnika, Lublińca, Częstochowy, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Mysłowic czy Rudy Śląskiej!

  Gdzie głównie działamy?

  Działamy na terenie całego województwa śląskiego

  Instalacje fotowoltaiki, klimatyzacji, wentylacji, kotłów na pellet itp. usług dla klientów indywidualnych wykonujemy na terenie całego województwa śląskiego i okolic, w szczególności na terenie takich miast jak: Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, Zawiercie czy Jaworzno.

  Skontaktuj się